یه دونه دنبال کننده داشتم که سر پست قبلی منو از لیست دنبال کنندگانش حذف کرد. D:

حالا رفتیو من تنها ترین نویسنده ام تو بیان.

رفتی و نهادی چه آساااان دل مرا به زیر پاااا رفتیو خیالت زمانی نمیکند مرا رهااا

رفت و نوای غم ز طنین ترانه ی من نشنود. الکی D;

درسته که من خیلی برام مهم نیست حتی خودمم بعده یه مدت پستارو رمزی میکنم که اصن یه رهگذرم همیجوری الکی پیدا نشه بخواد بخونه(دلایل رمزی کردن پستام زیاده یکیشو بخوام بگم خود درگیریه یکی دیگشم چون ارزش نداره میخوام وقت کسی تلف نشه ولو دو دقه خخخخ)

فک کنم بدونم کی بود.درکل دنبال کننده نداشتن بهتر از اینه که یکی دنبالت کنه بعد بعده یکسال انفالوت کنه D: 

تا شنبه فرصت دارم اگه بخوام کمپو تمدید کنم و منم که همیشه جونم بالا میاد سر تصمیم گیری.واقعا نمیدونم چیکار کنم‌.

اقا اون دختره بود گفتم خیلی حرکاتو رفتارو استایلش پسرونستا، همینجوری دلم خواست اینستاشو بگیرم بعد گفت باشه ولی کسی از مسولای کمپ نباید بفهمه اسم من یه چی دیگست و فلانه.نفهمیدم چی بود اسمه یعنی فهمیدم، سرچم کردم اما نفهمیدم حالا این اسمه پسرونس یا نه.گفتم باشه اما یه کلمه نپرسیدم خب یعنی چی حالا؟ اصن اسمت اون باشه مگه چیه؟.ولی با این جمله ای که گفت شکم به پسر بودنش بیشتر شد.اقا من فکر میکردم سر یه جلب توجه ساده است که دوست داره همچین تیپ متفاوتی داشته باشه ولی ظاهرا قضیه فراتره.دوتا از بچه های اونجا هم اینستاشو دارن یعنی اگر تمایل به پسر بودن داشته باشه و تو اینستاش چیزی باشه باید بدونن اما خب خیلی عادین باهاش.چمیدونم دچار حاشیه شدم. :/

منم جرات نکردم ریت بدم.حالا تا بعده کنکور شاید دادم.خخخخ اخه از طرفی دلم میخواد بدونم از طرفیم نمیخوام ذهنم درگیر شه.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها