هیچ وقت این دورانو فراموش نمیکنم.این چند سال خیلی با خودم درگیر بودمو هستم.یه چیزایی فهمیدم، مثل اینکه نباید زیاد با خودم حرف بزنم، چون بعضی وقتا این درگیریای فکریم به جاهای باریک کشیده میشه.انقدر آشفته‌ام میکنم که روزها طول میکشه تا آروم بشم.واسه یه مغز اروم باید دست از زیاد فکر کردن بردارم.

تو این مدت که مدام در حال کشمکش بودم، وسطاش به نتایج فلسفیم میرسیدم که بعضی وقتا یادداشتشون میکردم. قسمت خوبش فقط این نتیجه هاست.وگرنه وقتی به خودت گیر میدیو فحش میدی و سرزنش میکنی خیلی حالت گرفته میشه.

از چند نفر کوچیکتر و بزرگتر پرسیدم شماها این دورانو طی کردین؟اینکه انقدرررررر با خودتون و رفتارتون و کرده هاتون درگیر باشین؟درونتون انقدر آشفته و پریشون باشه.همه چیو با هم قاطی کنین نفهمین چی درسته چی غلط؟میخواستم ببینم ایا همه این دورانو دارن یا من به خاطر اشتباهاتم افتادم تو این باتلاق؟.فهمیدم که همه تجربش نمیکنن.اگه راهو درست رفته باشی واقعا دلیلی نداره انقدر با خودت درگیر باشی.پس بازم میرسیم به همون جمله ی همیشگی، تقصیر خودته.

یه جمله ای یه بار دیدم که نوشته بود همه ی کارها قبل از بهتر شدن اول بدتر میشن.خخخ یه چیزی تو همین مایه ها.یا زندگی مثه ساعت شنیه باید کاملا زیرو رو بشه تا ادامه پیدا کنه.

حالا منم حس میکنم دقیقا به اون پیک رسیده.از لحاظ روانیا.

و بعد از همه ی این درگیریا وقتی اون قله رو رد میکنی بعدش سرازیریه و آرامششششششش.اخ این وسطاش پیش میومد که یهو بعد از اون همه دعوا تویه ذهنم آروم میشدم. یه ارامش مطلق.یه سکووووت.

نمیدونم اما حس میکنم میشه بازم به اون سکوت رسید.اگه دست سرنوشت بذاره.اگه این مغز دست از این بازیاش بر داره.

اون دختره بهم گفت که سال اول که رتبش شده 1800 چه جوری رفتار میکرده.میگفت یه ادم بداخلاق عصبانی بودم که به هیچکس اجازه نمیدادم بیاد طرفم فقط درسم برام مهم بود و روزی ۱۲ ساعت تو کتابخونه میخوندم.اما حالا چی.همش درگیر حاشیه های بچه های اینجا میشه.

دیروز بهش گفتم من تو تمام این سالا دنبال اصل خودم میگردم.همون اصلو هویتی که حالا انقدر ازش دور شدم و کمرنگ شده که هیچی ازش یادم نیست.تو تا هنوز یادت نرفته برگرد به اصلت.البته خیلی نمیفهمه چی میگم.فقط خودم میفهمم.چون اون روی سکه رو من دیدم.

بهش گفتم اصن بیا امتحانی تا اخر هفته چالش بازگشت به اصل خویش رو اجرا کنیم.خخخ.اگه میتونست خیلی خوب بود.

من چی بگم که نمیدونم اصلم چی بودو کی بود؟

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها