بعد از قلمچی با بچه ها قرار داشتم گفتم تا اونا بیان من برم ناهار بخورم چون میدونستم نمیخوایم زود بریم خونه. ناهارم نبرده بودم.یه چرخی تو اسنپ فود زدم اول ولی بعد بیخیال شدم گفتم تا بیاد طول میکشه.از همین روبه روم که بیرون بر میخرم.اولین بار بود ازش خریدم و خب افتضاح بود غذاش مزه ی اب میداد.کلا هیییچ طعمی نداشت.

وقتی رفتم تو اول یکم دورو برمو نگاه کردم زود نرفتم بگم سلام سفارشمو بگم.صندوق دارش یه پسر جوون بود که عقب وایساده بود و سرش تو گوشی بود.

من گفتم سلام اما طبق معمول که صدام یواشه پسر جوونه نشنید. یکی از کارکناش که سنش بیشتر بود پشت سر این پسرِ وایساده بود و اول منو دید بعد داد زد سر اون پسر و فحشش داد که چرا جواب مشتریو نمیدی سرت تو گوشیه منم خیلی ناراحت شدم  بلند گفتم من همین الاااااان اومدم (یعنی معطل نشدم که اینجوری باهاش حرف زدی.)جلوی من خوردش کرد. خلاصه پسره با ناراحتی تمام سفارشمو گرفت و رفت.اون مردِ باز فحشش داد.بعد من دیگه خیلی حس بدی داشتم گفتم این چیه من میخوام بخورم کوفتم میشه چون به خاطرش این فحش خورد تحقیر شد.میدونم که اون پول میگیره که کار کنه اما حداقل جلوی من نباید باهاش اینطوری حرف میزدن.

خلاصه بعد که غذارو داد دستم پسر جوونه عذر خواهی کرد اینبار با لبخند حرف زد چون قبلش قیافش تو هم بود.بعد من بهش گفتم نه تقصیر من بود باید بلند تر حرف میزدم که متوجه اومدنم بشین و شما از اون اقا به دل نگیرین.laugh

و بعدم اومدم. :/

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها